منوی دیجیتال چیست؟ منوی آنلاین رستوران و کافی شاپ NFC + QR

Popl Menu XL Black

منوی دیجیتال چیست؟ منوی آنلاین رستوران و کافی شاپ NFC + QR

رضایت مشتریان همیشه دغدغه کاسبان بوده است و در ایام بیماری بیشتر شما با منوی دیجیتال آشنا شده‌اید؛ این روزها برای دوری از بیماری و صرفه جویی در مصرف کاغذ، اکثر رستوران‌ها و فتوشاپ‌ها از منوی دیجیتال آنلاین استفاده می‌کنند، این رستوران‌ها ارزش‌های زیادی برای مشتریان خود قائل هستند و برای راحت‌تر کردن کار خود و مشتریان از منو دیجیتال رستوران استفاده می‌کنند.

هوشمند سازی فضای رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها در گذشته با هزینه‌های بسیار زیاد همراه بوده است و این‌گونه بوده است که تنها  برای خریدهای با قیمت بالا هر میز انجام می‌شد. در ادامه پاپل ایران شما را با نسل جدید تکنولوژی منو یا همان منو دیجیتال آشنا خواهد کرد.

منوی دیجیتال چیست؟

پاپل منو یک‌ منوی دیجیتال آنلاین، هوشمند و مدرن می باشد که می تواند منوی رستوران ، کافی شاپ ، … شما را متحول کند . این تراشه ساده و جذاب یک تحول بزرگ در زمینه مشتری مداری و تکنولوژی روز می باشد. شما می توانید اطلاعات مورد نظر خود مانند منوی مجموعه ، صفحات مجازی و سایت خود را با استفاده از اپلیکیشن مخصوص وارد پاپل منو کنید و آن را روی میز های کافی شاپ ،رستوران و … بچسبانید . (پاپل منو میتواند بطور همزمان هم منو مجموعه شما و هم اطلاعات مربوط به صفحات مجازی مجموعه تان را در اختیار مشتری قرار دهد)

معرفی منوی دیجیتال | پاپل منو :

پاپل منو چیست؟

با پاپل منو یا همان منوی دیجیتالی پاپل ایران مشتری می تواند توسط کارت NFC گوشی خود و یا خواندن QR Code ، منو رستوران یا کافی شاپ شما را به صورت آنلاین رؤیت کند. مشتری می‌تواند بدون نصب برنامه یا حتی از بین رفتن حجم اینترنتش، منوی مجموعه شما را به صورت آنلاین رؤیت کند.

پاپل ایران با معرفی محصولی باعث شده است تا مشتریان به راحتی و بدون حتی صف ایستادن غذاهای خود را انتخاب کنند. شاید از خودتان بپرسید چگونه این کار امکان پذیر است؟ پاپل منو یا همان محصول دیجیتالی پاپل ایران بر روی هر میز توسط یک بارکد قرار دارد و مشتری می‌تواند بدون نصب برنامه یا حتی از بین رفتن حجم اینترنتش، منو دیجیتال رستوران یا کافی شاپ را به صورت آنلاین رؤیت کند.

اگر مشتری عضو باشگاه مشتریان کافه یا رستوران شود؛ می‌تواند به راحتی سفارش خود را نیز ثبت کند؛ البته هنوز منو دیجیتال آنلاین به این قسمت نرسیده است و همه چیز بر مبنای به زودی برای شما بازگو شده است! هدف این محصول فراهم کردن راحتی مشتریان می‌باشد. فرض کنید شما به راحتی می‌توانید منو خود را با یک بارکد رؤیت و سفارش خود را ثبت کنید.

منو دیجیتال آنلاین نرم افزاری کامل از آیتم‌های منو به همراه توضیحات و تصاویر هست. این ابزار طراحی شده است تا جایگزین منوهای کاغذی در رستوران‌ و کافی شاپ‌ها شود. در حال حاضر شما می‌توانید به روش‌های گوناگون از منو دیجیتال کافی شاپ و رستوران مورد نظر خود استفاده کنید:

  1. اتصال به WIFI
  2. لینک کوتاه (ورود با مرورگر)
  3. استفاده از فناوری NFC
  4. اسکن QR code: این بخش برای افرادی است که تلفن همراه آن‌ها فاقد تگ NFC است و با این روش می‌توانند به راحتی با دوربین گوشی خود بارکد را اسکن کنند و اطلاعات لازم را دریافت کنند.

چگونه مشتری از طریق منوی دیجیتال ،اطلاعات شما را دریافت میکند؟

1. بخش NFC :افرادی که تلفن همراه آن ها قابلیت NFC را داراست ،می توانند با استفاده از این قابلیت (نزدیک کردن بخش NFC تلفن همراه خود به کارت ویزیت) اطلاعات را دریافت کنند.
.
2. بخش QRکد: افرادی که تلفن همراه آن ها قابلیت NFC ندارد و یا این روش را بیشتر می پسندند می توانند با استفاده از دوربین تلفن همراه خود و یا اپلیکیشن های مخصوص QR کد خوان ،این QR کد را اسکن کنند و اطلاعات را دریافت کنند .

پاپل منوی مشکیفناوری NFC در منو دیجیتال رستوران و کافی شاپ‌ها

منوی دیجیتال پاپل یک برچسب NFC است که می‌توانید هرجایی قرار دهید و سپس با پاپل منو می‌توانید سیستم‌عامل پرداخت، رسانه‌های اجتماعی و اطلاعات تماس خود را با ضربه زدن روی تلفن به اشتراک بگذارید. مخاطب شما نیز نیازی ندارد برای دریافت اطلاعات فرستاده شده اپلیکیشن خاصی را نصب کند. این منو دیجیتال فقط مخصوص تلفن نیست و شما می‌توان روی هر میزی آن را قرار داد.

افرادی که تلفن همراهشان از این قابلیت پشتیبانی می‌کند؛ می‌تواند از این بخش استفاده کند. این بخش این‌گونه کار می‌کند که فرد می‌تواند با نزدیک کردن تلفن همراه خود به کارت ویزیت الکترونیکی اطلاعات یا منو دیجیتال کافی شاپ و رستوران را دریافت کند.

مزایای استفاده از منوی دیجیتال آنلاین چیست؟

شما با منوی دیجیتال کافی شاپ و رستوران می‌توانید بدون کمترین برخورد با وسایل و افراد، سفارش خود را ثبت کنید. خوشبختانه شما می‌توانید فاکتور خود را به صورت آنلاین تهیه و پرداخت کنید. در ادامه با مزایای کلی این آشنا خواهید شد.
– حذف منو کاغذی.
– پرداخت آنلاین و سریع.
– شما می‌توانید با منوی دیجیتال ، یک کد QR ایجاد کنید و مشتریان در همان در ورودی سفارش خود را ثبت و دریافت کنند.
– با یک کلیک می‌توانید از موجود یا ناموجود بودن محصولات آگاه شوید.
– درصد تخفیف را روی هر محصول اعمال کنید.
– منوی محصولات از هرجایی که هستید قابل دسترسی است.
– منو دیجیتال دارای جذابیت بصری و کاربری می‌باشد.
– امکان انتقال بیماری به شدت کاهش می‌یابد.

– استفاده به عنوان یک کارت ویزیت لاکچری و خاص
– مشاهده پیشنهاد سرآشپز.
– امکان ارائه نظرات و پیشنهادات.

 

ویژگی‌های یک منوی دیجیتال خوب چیست؟

قطعاً داشتن یک منوی دیجیتال کافی نیست و این منو باید از نظر گرافیکی و طراحی مورد پسند کاربر قرار گیرد و علاوه بر رابط کاربری جذاب و مناسب باید بتواند نیازهای مشتری را به راحت ترین شکل برطرف کند. یک منوی دیجیتال آنلاین خوب باید با داشتن باشگاه مشتریان و نظرسنجی بتواند مشتریان خود را به خود جذب کند.

یک منوی دیجیتال خوب از محصولات خود با جزئیات کامل و امتیازات کاربران نوشته شده است و افراد علاوه بر انتقادات می‌توانند مزایا و ویژگی‌های محصولات را به طور واضح بیان کنند تا افراد مختلف را به امتحان از آن تشویق کنند در نتیجه وجود این محصول بی‌نظیر باعث می‌شود تا با دانش بازاریابی مشتریان افزایش پیدا کنند.

در حال حاضر استفاده از منوی کاغذی با کوچک ترین تغییر مثل تخفیف یا افزودن محصول باید برای چاپ مجدد فرستاده شود و عموماً بیشترین هزینه را در بر می‌گیرد در صورتی که یک منوی دیجیتال رستوران و کافی شاپ خود می‌تواند از تمامی این هزینه‌ها نیز جلوگیری کند. یک منوی مناسب باید با نشان دادن محصولات تخفیف دار مشتریان را دعوت به امتحان کردن آن محصول کند.

پروفایل منوی دیجیتال شما می تواند این لینک ها و شبکه های اجتماعی را به اشتراک بگذارد:

منوی رستوران یا کافی شاپ (تصویر / لینک / فایل / PDF و … ) ، اینستاگرام، تلگرام، واتساپ، فیس بوک، یوتیوب، توییتر، ایمیل ، لینکدین، تیک تاک، شماره تلفن ، وبسایت ، آدرس و …

رسانه هایی که توسط پاپل به اشتراک گذاشته می شوندجمع بندی

اگر کسب و کار شما نیاز به منو دارد به شما پیشنهاد می‌کنیم تا از منو دیجیتال استفاده کنید. همان‌طور که در بالا به مزایای منو دیجیتال آنلاین اشاره شد شما می‌توانید به راحتی مشتریان را به سمت کسب و کار خود جذب کنید. پاپل ایران با منوی داپل بسیاری از دغدغه‌های افراد را کم کرده است و شما به راحتی می‌توانید از منو پاپل برای رستوران یا کافی شاپ خود استفاده کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *